02 marca 2017 20:29 | Aktualności

Wizyta wolontariuszki

W ramach współpracy ze studencką organizacją Aiesec działającą przy Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach już po raz drugi gościliśmy w naszej szkole wolontariuszkę. Po dziewczynie z Chin przyszła kolej na dziewczynę z Rosji.  Uczniowie poznawali kulturę i obyczaje jej  kraju.  Następnie oglądali filmiki, które przedstawiały ciekawostki  i piękno tamtejszej przyrody.  Olga spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem, nawet w czasie przerw nasi uczniowie nie pozwolili jej odpocząć ustawiając się w kolejce po autograf i pamiątkowe selfie. Ta sympatyczna wizyta była możliwa dzięki wsparciu finansowym  rady rodziców naszej szkoły , za co serdecznie dziękujemy.