30 marca 2017 16:13 | Aktualności

Żonkile i Szkolny Klub Wolontariatu

Zapraszamy wszystkich do udziału w kweście pod kościołem w Sączowie 2 kwietnia 2017 roku, w godzinach przed i po mszy świętej. Nasze wolontariuszki biorą udział w Wiosennych Heppeningach Żonkilowych 2017, organizowanych przez  fundację "Pro Salute" w Będzinie. Za symboliczną złotówkę dostaniecie Państwo żonkil. Kwiaty te mają przypominać o chorych w hospicjach, potrzebujących naszego wsparcia. Celem tegorocznej zbiórki jest zakup jednorazowego sprzętu medycznego dla pacjentów hospicjum oraz wsparcie dzieci osieroconych, których rodzice w ostatnim okresie życia byli pod opieką Hospicjum Onkologicznego Fundacji „Pro Salute”. Serdecznie zapraszamy!