05 kwietnia 2017 12:25 | Aktualności

Językowe potyczki

W dniu 03.04.2017 r. pięć najlepszych drużyn ze Szkół Podstawowych w Bobrownikach, Dobieszowicach, Rogoźniku, Tąpkowicach oraz w Sączowie spotkały się w naszej szkole, aby sprawdzić swoje umiejętności w zakresie posługiwania się językiem angielskim.

Uczniowie współzawodniczyli ze sobą w konkurencjach językowo- ruchowych, a nauczyciele - opiekunowie zasiedli w komisji oceniającej potyczki drużyn. Po zaciętej rywalizacji wyłoniono następujących zwycięzców:

I miejsce - drużyna ze Szkoły Podstawowej w Bobrownikach.

II miejsce - drużyna z naszej szkoły w składzie: Julia Gajda, Maria Sitko oraz Maksymilian Oleszek.

III miejsce - drużyna ze Szkoły Podstawowej w Dobieszowicach.

Każdy uczeń otrzymał nagrody rzeczowe i dyplomy za osiągnięte miejsca.

Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom oraz opiekunom za udział w językowych potyczkach. Mamy nadzieję, że dla wszystkich było to nie tylko współzawodnictwo, ale także wspaniała zabawa oraz okazja do poznania się.