04 czerwca 2017 14:53 | Aktualności

Pobiegaliśmy sobie!

Udało nam się pięknie! Była wspaniała pogoda, radosny nastrój, ważne przesłanie.

II edycja Biegu do szczęśliwego dzieciństwa zgromadziła ponad dwustu uczestników – dorosłych i dzieci. Biegali przedszkolacy, uczniowie, rodzice i dziadkowie, znajomi i przyjaciele – całe rodziny. Dzień Dziecka był idealnym czasem, by w radosnej zabawie z dziećmi dorośli jeszcze raz sprzeciwili się przemocy wobec najmłodszych. Siła i odpowiedzialność dorosłych, radość i spontaniczność dzieci spotkały się we wspólnym biegu-symbolu.

Dziękujemy!

Dziękujemy uczestnikom biegu i wszystkim, którzy brali udział w przygotowaniu go.

Honorowych patronatów udzielili nam: Marszałek Województwa Śląskiego, Rzecznik Praw Dziecka i Wójt Gminy Bobrowniki.