25 września 2017 20:46 | Aktualności

Kolejne biegi w Rogoźniku

Rogoźnickie biegi niewątpliwie wpisały się w kalendarz gminnych imprez sportowych. Kolejna edycja odbyła się w sobotę, 23 września w Parku w Rogoźniku

Około godziny 12:30 swoich sił w biegach próbowali mali biegacze, w kategoriach: bieg dla dzieci – klasy 0-3 szkoły podstawowej, bieg dla dzieci – klasy 4-6 szkoły podstawowej, bieg dla młodzieży – klasy VII i 2-3 gimnazjum i młodzież starsza do 18 roku życia.

Spośród uczniów naszej szkoły znowu najlepszą okazała się Marysia Smyl - uczennica klasy III zajmując w swojej kategorii I miejsce oraz Oskar Borak uczeń klasy VII, który również wywalczył miejsce I.

Duże uznania należą się również pozostałym naszym zawodnikom: Pawłowi Kuwakowi, Emilii Kozłowskiej, Ani Kuwak i Oliwii Elzner za zapał, wytrwałość i determinację, bo pomimo złej pogody i trudnych warunków nie poddali się               i walczyli do końca z uśmiechem na twarzy.

Wszystkim serdecznie gratulujemy.