Aktualności

01 października 2017 12:52 | Aktualności

"Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy?"

W naszej szkole! Jest ich kilkudziesięciu i każdy z nich jest wyjątkowy. I to właśnie dla nich samorząd szkolny pod przewodnictwem pani Ewy Klimczyk zorganizował szkolny Dzień Chłopaka. W środę wszyscy uczniowie zebrali się na sali gimnastycznej, by wybrać „Superchłopaka”. Dziewczynki z każdej klasy wytypowały wcześniej kolegę, który ich zdaniem miał szansę na zdobycie tego jakże zaszczytnego tytułu. Bo superchłopak jest nie tylko przystojny i miły, ale też szarmancki, pomocy, współczujący i troskliwy.

Na początku pani dyrektor oraz dziewczynki z samorządu złożyły chłopcom życzenia wszystkiego najlepszego i spełnienia wszystkich, nawet tych najskrytszych marzeń. Ogromne ożywienie spowodowało wbiegnięcie na szkolne boisko najsłynniejszych piłkarzy świata pod postacią naszych dziewcząt. I tak niezwykły mecz rozegrały przed nami takie sławy jak Arkadiusz Milkyway, Chrystian Bonaldo, Robert Lawendzikowski  czy Leon Menzi.

Nasi chłopcy dzielnie walczyli w różnych zabawnych konkurencjach, jak na przykład plecenie warkocza koleżance z klasy czy kręceniem koła hula hop. Odpowiadali też na trudne pytania, a także musieli się wykazać pomysłowością i niejakim sprytem w odgrywaniu różnych scenek.

Superchłopakiem okazał się Bartosz Klimczyk z klasy VI, który po dogrywce wygrał z Oliwierem, w postać którego wcieliła się Oliwka z klasy IV, gdzie chłopaków brak. To była świetna zabawa. Ciekawe czym odwdzięczą się chłopaki na Dzień Kobiet? 

Przeczytano: 434 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: