13 października 2017 16:08 | Aktualności

Szkolne Mistrzostwa Tabliczki Mnożenia

W dniach 11 i 12 października, uczniowie naszej szkoły mieli okazje rywalizować między sobą w Szkolnych Mistrzostwach Tabliczki Mnożenia.

Konkurs odbył się w dwóch kategoriach wiekowych. Klasy III-IV zmagały się z rozwiązywaniem krzyżówek i grafów związanych z działaniami arytmetycznymi. Dyplomy i nagrody otrzymały uczennice : Sitko Maria, Morek Iga i Rafalski Julia.

Wśród uczniów klas V-VII bezkonkurencyjny w znajomości tabliczki mnożenia, ale także w szybkości udzielania bezbłędnych odpowiedzi okazał się uczeń klasy VII Mrozek Hubert. Miejsca II i III otrzymali odpowiednio : Natalka Łukasik i Oskar Borak.

S. Frączek