Przyjmowanie ofert ubezpieczenia uczniów w zakładce "Ogłoszenia"

13 listopada 2017 12:56 | Aktualności

Narodowe Święto Niepodległości

W poniedziałek 13 listopada uczciliśmy w naszej szkole 99-tą rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Było bardzo uroczyście. Najpierw uczniowie klas IV-VII wystąpili dla nas na scenie, by pokazać, jak przed laty doszło do tego, że Polska przestała być wolnym krajem i na długi czas zniknęła  z map Europy. Rolę dziadka opowiadającego o losach naszej ojczyzny zgodził się przyjąć pan Leszek Fałek, dziadek jednej z naszych uczennic, któremu serdecznie za to dziękujemy. Muzycznie występy uczniów uświetniły panie z zespołu śpiewaczego „Sączowianki”. Było pięknie i uroczyście. Jak zawsze o tej porze w naszej szkole.
Na koniec pani dyrektor oficjalnie ogłosiła kolejny rok Rokiem dla Niepodległej, gdyż w listopadzie 2018 wypadnie setna rocznica odzyskania przez Polskę wolności.