23 listopada 2017 22:01 | Aktualności

Sukces Dominiki

Ewangelia według św. Marka stała się  lekturą dla  uczniów klas V, VI i VII, którzy w tym roku przystąpili do udziału w XXIII Konkursie Wiedzy Biblijnej.

W pierwszym - szkolnym etapie konkursu znakomitą znajomością wielu szczegółów zapisanych przez Ewangelistę  wykazały  się Oliwia Elzner z kl.V, Dominika Czajkowska z kl.V i Natalia Łukasik z kl.VI. Uczennice reprezentowały naszą szkołę podczas II- rejonowego etapu konkursu, który odbył się 23 listopada 2017r., w Szkole Podstawowej w Dobieszowicach. Zadania konkursowe nie stanowiły większego problemu dla Dominiki Czajkowskiej, która zajęła II miejsce i zakwalifikowała się do III - diecezjalnego etapu konkursu.

Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki.