Przyjmowanie ofert ubezpieczenia uczniów w zakładce "Ogłoszenia"

26 listopada 2017 21:23 | Aktualności

Akcja Poduszka dla Maluszka - zakończona

Kolorowa poduszka kojarzy się z domem i bezpieczeństwem. Obdarowując  nimi dzieci  przebywające w szpitalach, pozwalamy im na chwilę zapomnieć o chorobie.  Często mali pacjenci spędzają w szpitalu kilka tygodni a nawet miesięcy. Tegoroczna,  7 edycja ma na celu zorganizowanie wizyt mikołajkowych w 6 polskich szpitalach oraz doposażanie oddziałów dziecięcych  m. in. w poduszki, kołdry, koce, meble. Dziękujemy wszystkim, którzy  kolejny rok wspierali tę akcję. Dziękujemy szkolnym wolontariuszom, którzy sami lub z pomocą mamy, babci wypiekali zdrowe ciasteczka i tworzyli owocowe galaretki oraz tym, którzy je zakupili. Dzięki Wam udało nam się zebrać 300 złotych i 19 kolorowych poduszek od uczniów i przedszkolaków.

Przed nami kolejna akcja: loteria świąteczna.