Aktualności

06 grudnia 2017 18:20 | Aktualności

List do Świętego Mikołaja

Dzieci od zawsze pisały listy do św. Mikołaja, prosząc o wymarzone prezenty. Listy piszą również dzieci, które z rożnych powodów nie mogą być ze swoimi rodzicami i mieszkają w rodzinie zastępczej. W tym roku dostaliśmy list od Bartka z Warszawy. List zaadresowany był do Świętego Mikołaja – Szkolnego Klubu Wolontariatu. Każdy z nas mógł przyczynić się do  spełnienia listowego marzenie Bartka – wolontariusze, którzy przygotowali przepyszne ciasteczka i tęczowe galaretki i wszyscy którzy je zakupili w sklepiku. A to wszystko w ramach akcji „Listy do Świętego Mikołaja,” organizowanej przez Ośrodek Wsparcia Rodzinnej Opieki Zastępczej PORT.

Mikołajowy prezent dla Bartka – klocki lego, dotarł już do Ośrodka w Warszawie. Spełniamy listowe marzenie, dzięki czemu chłopiec znajdzie wymarzony prezent pod choinką. 

Drogie Mikołajki i drodzy Mikołajowie,
składamy Wam najserdeczniejsze życzenia z okazji Waszego Święta. Życzymy mnóstwo radości ze sprawiania radości innym. Oby Wasza postawa - postawa szczerego i dobrego serca - była wzorem dla innych.

Przeczytano: 320 razy. Wydrukuj|Do góry