Przyjmowanie ofert ubezpieczenia uczniów w zakładce "Ogłoszenia"

18 stycznia 2018 14:06 | Aktualności

Koncert Karnawałowy

Każde wydarzenie szkolne jest okazją do zaprezentowania talentów naszych uczniów. Idealną okazją był corocznie organizowany w naszej szkole koncert noworoczny zatytułowany tym razem „Koncert karnawałowy”. Odbył się on na pięknie udekorowanym na tę okoliczność szkolnym korytarzu. Gwiazdami wieczoru byli utalentowani muzycznie uczniowie naszej szkoły. Prezentowali się oni w kategoriach: śpiew oraz gra na instrumencie.

Wśród repertuaru pojawiły się utwory współczesne, między innymi: „O mnie się nie martw”, „Miłość w Zakopanem”, „Jestem kotem” oraz  utwory klasyczne: „Romans” Artura Rubinsteina, sonatina i wiele innych.

Młodzi artyści, będący uczniami szkól muzycznych, uczestnikami ogniska muzycznego lub po prostu miłośnikami muzyki, wzbudzili wśród publiczności wielkie emocje. Wszyscy słuchacze byli pod wielkim  wrażeniem umiejętności naszych uczniów. Z podziwem słuchali gry na trąbce, akordeonie, pianinie, gitarze, saksofonie oraz puzonie.

W roli prowadzących „śpiewająco” sprawdzili się Zuzia Sitko oraz Mateusz Balcerzak. Ich wygląd oraz pozytywne nastawienie doskonale wpasowały się w ten uroczy, muzyczny wieczór.

Wszystkim serdecznie gratulujemy osiągnięć i czekamy na kolejny koncert noworoczny.

Członkowie kółka dziennikarskiego