29 stycznia 2018 09:35 | Aktualności

Karnawałowy Bal Przebierańców dla uczniów klas I i III

Do najważniejszych tradycji karnawałowych należą zabawy i bale. By tradycji stało się zadość, również w naszej szkole odbył się 26 stycznia br. Karnawałowy Bal Przebierańców dla uczniów klas I i III. Wszystkie dzieci doskonale prezentowały się w bajecznie kolorowych strojach przygotowanych specjalnie na tę okazję. Bal prowadzili profesjonalni Wodzireje: ciocia Ksenia ( Ksenia Mazan) i wujek Mateusz (Mateusz Mazan). Wspólne tańce i zabawy sprawiły wiele radości uczestnikom balu. W trakcie zabawy został przeprowadzony konkurs na Króla i Królową Balu. Ten zaszczytny tytuł otrzymała para tancerzy: Kalina Jacykowska i Filip Barański. Wyłonienie zwycięzców było nie lada wyzwaniem dla komisji konkursowej, ponieważ wszystkie dzieci miały piękne, pomysłowo wykonane przebrania i wspaniale się bawiły. Tegoroczny bal karnawałowy z pewnością można zaliczyć do udanych, o czym świadczył uśmiech i zadowolenie malujące się na twarzach dzieci.