12 marca 2018 19:41 | Aktualności

Konkurs recytatorski

Uczniowie naszej szkoły zawsze chętnie biorą udział w różnego rodzaju konkursach. Dużą popularnością cieszą się konkursy recytatorskie.
6 marca w Domu Kultury w Sączowie miały miejsce gminne eliminacje do Konkursu Recytatorskiego "Mały OKR". Wzięło w nich udział sześcioro uczniów klas I-III oraz sześcioro uczniów klas IV-VII. Poziom tegorocznych zmagań był bardzo wysoki, a repertuar zróżnicowany. Jury wysłuchało wielu wystąpień i po długich naradach wybrało zwycięzców. Nasi koledzy również zostali docenieni. Marysia Sitko z klasy IV zdobyła wyróżnienie w kategorii klas IV-VI, a Mateusz Balcerzak III miejsce w kategorii klas VII i gimnazjów. Cieszymy się ich sukcesem i liczymy na jeszcze więcej w przyszłym roku.