14 marca 2018 19:17 | Aktualności

Eliminacje do Turnieju Szachowego „SZACH – MAT”

Spośród uczniów klas I –III do udziału w turnieju zgłosiło się 11 dzieci. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc w piątek 9 marca odbyły się eliminacje. Dzieci na lekcji 6 i 7 rozegrały 4 rundy. Odbyła się również 5 runda tzw. dogrywka dla dwóch zawodników: Pawła Kuwaka i Filipa Barańskiego. Walka chłopców była do końca bardzo wyrównana. Szczęście tym razem uśmiechnęło się do Pawła.

Wszystkim dzieciom, które zgłosiły się do turnieju, serdecznie gratuluję cierpliwości i wytrwałości oraz zapału do gry w szachy. Wszyscy uczniowie zasłużyli na uznanie i otrzymali dyplomy oraz słodki upominek. Grali z nami: Emilia Kozłowska, Magdalena Mielczarek, Paweł Kuwak, Szymon Brzeski i Szymon Domański z klasy I oraz Szymon Balcerzak, Konrad Grybski, Olivier Janik i Filip Barański z klasy III.

W gminnym turnieju naszą szkołę reprezentować będą: w kategorii: kasy I - III

1. Szymon Balcerzak