19 kwietnia 2018 21:20 | Aktualności

Brawo dziewczyny!

12 kwietnia br. w Domu Kultury w Sączowie  odbyła się VI edycja Festiwalu dla dzieci i młodzieży „Szanujmy Wspomnienia”. W festiwalu udział wzięło ponad 90 wykonawców, a wśród nich nasze uczennice: Dominika Czajkowska, Oliwia Elzner, Natalia Łukasik oraz  Marysia i Zuzia Sitko. Występy oceniało Jury złożone z wokalistów polskiej sceny muzycznej: Mariola Konieczna, Henryk Czich oraz Krzysztof Niedźwiecki.

Wielki sukces: III miejsce zdobyła Dominika Czajkowska, która zaśpiewała piosenkę Marka Grechuty „Gdy dzieci tańczą ”w towarzystwie duetu tanecznego: Kingi Czapli i Emily Kuchty. Podczas uroczystej Gali, która odbyła się 14 kwietnia br, przed tłumnie zebraną publicznością wystąpili laureaci Festiwalu, którym Organizatorzy wręczyli okolicznościowe statuetki oraz dyplomy.

Kolejny sukces wokalny osiągnęła Julia Kocot - uczennica kl. VI, która uzyskała wyróżnienie  w  XII Wojewódzkim Konkursie Muzycznym Estrada Młodych 2018.

Serdecznie gratulujemy laureatkom!