27 kwietnia 2018 20:28 | Aktualności

Międzygminny Konkurs Języka Angielskiego

W dniu 27.04.2018 r. pięć najlepszych drużyn ze Szkół Podstawowych Gminy Bobrowniki oraz  dwie drużyny ze Szkół Podstawowych Gminy Ożarowice spotkały się          w naszej szkole, aby sprawdzić swoje umiejętności          w zakresie posługiwania się językiem angielskim.

Uczniowie współzawodniczyli ze sobą w konkurencjach językowo- ruchowych, a nauczyciele - opiekunowie zasiedli w komisji oceniającej potyczki drużyn. Po zaciętej rywalizacji wyłoniono następujących zwycięzców:

I miejsce - drużyna ze Szkoły Podstawowej w Rogoźniku

II miejsce - drużyna z naszej szkoły w składzie: Szymon Balcerzak i Piotr Twardokęs

III miejsce - drużyna ze Szkoły Podstawowej w Dobieszowicach

Wyróżnienie - drużyna ze Szkoły Podstawowej w Siemoni

Każdy uczeń otrzymał nagrody rzeczowe i dyplomy za osiągnięte miejsca.

Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom oraz opiekunom za udział         w językowych potyczkach. Mamy nadzieję, że dla wszystkich było to nie tylko współzawodnictwo, ale także wspaniała zabawa oraz okazja do poznania się.