28 maja 2018 17:45 | Aktualności

Wycieczka do Wrocławia

W dniu 22 maja odbyła się wycieczka do Wrocławia. Została ona zorganizowana dla klas 4,5,6 i 7 . W tę podróż zabrał ich „wesoły autokar”,   a to za sprawą samych uczniów, którzy czas umilali sobie śpiewem        i muzyką. Wrocław przywitał ich piękną, słoneczną pogodą. Zwiedzanie zaczęli od wystawy w Muzeum Narodowym. Potem był Rynek i Ratusz, który zachwycił wszystkich formą i barwami. Po krótkiej przerwie   na posiłek, rozpoczęli zwiedzanie Ogrodu Japońskiego. Tutaj dali się unieść barwie i woni kwiatów. Tak bliski kontakt z przyrodą był zaledwie preludium tego, co czekało ich w Ogrodzie Zoologicznym. Tu w Afrykarium mogli zobaczyć        z bliska zwierzęta, o których istnieniu nawet nie wiedzieli. Pełni wrażeń wracali do domu niosąc w pamięci to, co zobaczyli oraz niezapomniany smak lodów sprzedawanych w zoo, które zrobiły ogromną furorę wśród uczniów.