01 czerwca 2018 11:20 | Aktualności

Wiwat Dzień Dziecka!

1. czerwca, w Dzień Dziecka  uczniowie naszej Szkoły świetowali radośnie zabawę i sportową rywalizację. W tym dniu nie było lekcji, a każdy mógł spróbować swych sił w rozmaitych zawodach sprawnościowych.  Konkurencje przygotowane przez pania Ewę Klimczyk i jej licznych pomocników pozwalały każdemu sprawdzić się w skokach, biegach, rzutach do celu i w grach zespołowych. Zabawa na szkolnym boisku, w ogrodzie i na patio dostarczyła wszystkim Dzieciom wrażeń i radości. Pogoda dopisała, było słonecznie i bardzo ciepło, toteż z wielkim uznaniem przyjęte zostały zasłużone porcje lodów i ...prysznic na trawie!

Odwiedził nas także bobrownicki Bóbr, który przyniósł dla dzieciaków kosz łakoci. Dziękujemy!

Wiwat Dzień Dziecka! Było jak zawsze wspaniale!