20 czerwca 2018 07:16 | Aktualności

Akcja „Bezpieczne wakacje”

Zbliża się okres wakacji, czas beztroski i wypoczynku. Towarzyszące wypoczynkowi odprężenie sprawia, że często zapominamy o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Warto, byśmy wszyscy odpowiednio przygotowali się do relaksu i zadbali o bezpieczny wypoczynek.
     Dlatego w dniu 18 czerwca 2018 r. do naszej szkoły zaprosiliśmy przedstawicieli policji, którzy przybliżyli i przypomnieli uczniom zasady bezpiecznego zachowania podczas letniego wypoczynku. Panowie policjanci    z Komisariatu Policji w Wojkowicach wygłosili prelekcję na temat bezpiecznych zachowań dzieci w różnych sytuacjach w okresie wakacji. Policjanci przedstawili zasady bezpiecznego poruszania się na drodze, właściwego przechodzenia przez jezdnię, rozważnego korzystania z kąpielisk oraz zasady ograniczonego zaufania w stosunku do obcych osób.
Wszystkim uczniom i nauczycielom naszej szkoły życzymy bezpiecznych i radosnych wakacji!