07 września 2018 18:10 | Aktualności

Ogólnopolski Konkurs Do Hymnu

Z przyjemnością informujemy, że nasza szkoła zakwalifikowała się do Ogólnopolskiego Konkursu dla Szkół Podstawowych „DO HYMNU”, który organizowany jest w ramach obchodów 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Przesłuchanie konkursowe przygotowanej przez uczniów prezentacji odbędzie się 9 października 2018 roku o godz. 08:30 na terenie naszej szkoły. Dwuosobowe jury dokona oceny oraz nagrania prezentacji Hymnu Państwowego i wybranych dwóch pieśni hymnicznych: „ Rota” i „Marsz Polonia”. Wykonanie pieśni odbędzie się „na żywo”, a cappella, na pamięć. Uczestnictwo w konkursie zostanie potwierdzone pamiątkowymi dyplomami. Liczymy na aktywny udział wszystkich uczniów. Początek roku szkolnego 2018/2019  będzie śpiewający!

Filmy: