19 czerwca 2012 16:01 | Aktualności

Międzynarodowy konkurs z języka angielskiego OLIMPIADA WIEDZY TEST OXFORD PLUS

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły przystąpili do  19 już edycji Międzynarodowego konkursu  z języka angielskiego OLIMPIADA WIEDZY TEST OXFORD.PLUS. Konkurs odbył się 20 kwietnia 2012 roku.

18 uczniów klas III, IV, V, i VI  w ciągu 45 minut rozwiązywało test językowy składający się z 25 pytań konkursowych.  Pytania dotyczyły znajomości słownictwa, gramatyki, znajomości  kultury i tradycji krajów anglojęzycznych. Z niecierpliwością oczekiwaliśmy na wyniki. Już je znamy!

Laureatka  III stopnia -  Karolina Ćwieląg             z klasy III

Laureat      V stopnia  -  Maksymilian Surowiec     z klasy III

Laureat      V  stopnia   -  Grzegorz     Flak             z klasy  IV

Laureat      IV stopnia      Krzysztof    Flak             z klasy  VI

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplom uczestnictwa i  płyty dvd, a laureaci dodatkowo  książki. Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom i zachęcamy do brania udziału w kolejnych konkursach.