29 czerwca 2012 17:00 | Aktualności

Międzygminny konkurs języka angielskiego

W dniu 25 czerwca bieżącego roku w szkole podstawowej w Strzyżowicach odbył się Międzygminny konkurs języka angielskiego: „ Nine - year old English Grandmasters.  Wzięli w nim udział uczniowie klas III Szkół Podstawowych, którzy przyjechali wraz ze swoimi nauczycielami z sześciu  pobliskich szkół podstawowych: z Gródka, Dąbia, Tąpkowic, Grodźca, Sarnowa, Sączowa. Uczniowie rozwiązywali 13 zadań językowych dotyczących znajomości słownictwa, gramatyki, rozumienia tekstu czytanego oraz znajomości bajek europejskich. Po napisaniu testu wszyscy uczestnicy obejrzeli przedstawienie: „Śnieżka i siedem krasnoludków”, wykonane przez gospodarzy - uczniów Szkoły Podstawowej w Strzyżowicach. Konkurs zakończył się uroczystym rozdaniem nagród i dyplomów. Zwyciężyła uczennica naszej szkoły – Karolina Ćwieląg, która zajęła I miejsce!

GRATULUJEMY!