01 października 2012 17:08 | Aktualności

Dzień Chłopaka już minął…

Samorząd uczniowski w tym roku szkolnym zaprosił klasy 4-6 na wspólną dyskotekę z okazji Dnia Chłopaka. Na dyskotece było fajnie, jak zwykle zajadaliśmy się pizzą i bawiliśmy się super. Były gry i zabawy a najlepsi nagrodzeni zostali niespodziankami. Dziękujemy za przygotowanie muzyki  i dbanie o całokształt dyskoteki. Nowy Samorząd Uczniowski działa bardzo sprawnie!

Ale to nie koniec niespodzianek, w klasach dziewczyny wybierały Najprzystojniejszego Chłopaka. Mieliśmy takich Super Kolegów sześciu:

Klasa I- Sergiusz Dyszy

Klasa II- Bartek Twardokęs

Klasa III- Przemek Lazar

Klasa IV- Paweł Wójcik

Klasa V- Szymon Korbel

Klasa VI- Paweł Urbańczyk.

Ze wspaniałej szóstki wszystkie dziewczyny wybierały Mistera Szkoły. I tak uwaga uwaga:  Misterem Szkoły został Paweł Wójcik. Paweł chodził po szkole w koronie, która bardzo mu pasowała. Gratulujemy!!!!!!!!!!