15 października 2012 19:56 | Aktualności

Jest w roku taki dzień - Dzień Nauczyciela

Dnia 12.10.2012r. odbyła się w naszej szkole  akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Uroczystość otworzyła Pani Dyrektor. Podziękowała nauczycielom, pracownikom obsługi i administracji za trud wkładany w wychowanie młodego pokolenia, za dbałość o sprawne funkcjonowanie szkoły oraz za sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków. Życzyła satysfakcji z pracy zawodowej i zadowolenia w życiu osobistym. Głos zabrała także przedstawicielka Rady Rodziców. Zorganizowana akademia stała się także okazją do wyróżnienia przez Panią Dyrektor części nauczycieli i pracowników obsługi oraz wręczenia im Nagrody Dyrektora Szkoły za szczególne osiągnięcia w pracy.

Artystyczną część uroczystości uświetnił gwiazdorski koncert życzeń przygotowany  przez naszych uczniów, którzy wcielali się w polskie gwiazdy. Ba! Byli gwiazdami. Przed  nami wystąpili m.in. Hanna Banaszak (Emilia Łukasik), Maryla Rodowicz (Ania Pawłowska),  Jerzy Połomski (Mateusz Pitas), Anna Jantar (Kinga Niedbała), Stachurski (Norbert Dziuba), Anna Jurksztowicz (Kasia Trzcionka), zespół 2 + 1 (Milena Surma), Golec uOrkiestra (Paweł Czajkowski, Szymon Korbel), Arka Noego. Po koncercie były także słowa przeprosin i próśb o wybaczenie. Całą uroczystość poprowadzili przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego: Natalia Klimczyk i Adam Gwóźdź.

W imieniu nauczycieli:

Dziękujemy wszystkim uczniom za miłe słowa, życzenia i piękne piosenki, a rodzicom za przygotowanie strojów.