11 listopada 2012 14:42 | Aktualności

NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

Obchody Narodowego Święta Niepodległości rozpoczęliśmy w szkole i przedszkolu w piątek - 9 listopada.

W tym dniu wydarzenia historyczne  zwiazane z utratą i odzyskaniem niepodległosci, tradycje narodowe i dzieje  polskich symboli państwowych były tematem lekcji i zajęć w przedszkolu.

Klasa III zaprosiła swoich młodszych kolegów na "urodziny" naszej Ojczyzny, a klasa VI przygotowała dla klas IV i V seminarium na temat "GODŁO, BARWY I HYMN PAŃSTWA POLSKIEGO". Śpiewaliśmy też wspólnie patriotyczne i legionowe pieśni i piosenki.

PO południu, tradycyjnie już,  odbył sie z okazji Święta Niepodległości turniej tenisa stołowego dla dzieci i rodziców.