09 listopada 2012 16:03 | Aktualności

Dzień Zdrowego Śniadania

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dzięki niemu nasze dzieci mają energię do nauki, lepiej koncentrują się podczas lekcji i mają siłę do zabawy. To najlepszy start w nowy dzień! Wszystkim nam zależy, aby dzieci były zdrowe i miały energię do nauki i zabawy. Codzienne śniadanie pomaga im dobrze zacząć dzień i daje równy start w szkolne obowiązki.

8 listopada, w Dniu Zdrowego Śniadania, uczniowie klasy III zorganizowali śniadanie w swojej klasie. Wspólnie przygotowali i zjedli najważniejszy posiłek dnia. Dzieci miały frajdę nie tylko z dzielenia się z innymi, ale także spróbowania nowych smaków, dowiedzenia się, co lubią na śniadanie inne dzieci i dlaczego właściwie śniadanie jest takie ważne.

Składamy podziękowania rodzicom uczniów za przygotowanie zdrowych produktów do przyrządzenia naszego klasowego śniadania.