22 listopada 2012 17:45 | Aktualności

Międzynarodowy Dzień Życzliwości w naszej szkole

Międzynarodowy Dzień Życzliwości w naszej szkole obchodzony jest już trzeci raz! 21 listopada jak św. Mikołaj wkroczył na pierwszą lekcję Samorząd szkolny z cukierkami i złotymi myślami. Każdy uczeń w szkole i w przedszkolu miał czas aby chociaż raz być życzliwy, dobry, koleżeński; miał czas aby przemyśleć swoje postępowanie i zarazić uśmiechem. Bo przecież o to chodzi abyśmy byli dobrzy , czynili dobro i traktowali innych tak jak chcemy aby nas traktowano. Ukoronowaniem Dnia Życzliwości był piątkowy apel, na którym wszyscy byli darczyńcami i wszyscy byli obdarowani prezencikami. Klasa klasie ofiarowała miłą niespodziankę. Zadowoleni byli wszyscy i pierwszaki i szóstoklasiści. Na zakończenie pamiętajmy o tym, że Dzień Życzliwości to nie tylko 21 listopada ; to każdy dzień, kiedy jesteśmy uśmiechnięci  i sympatyczni bo życzliwym trzeba być codziennie.:)