08 lutego 2013 17:36 | Aktualności

Niech żyje bal!

8 lutego kolejny raz wszyscy uczniowie naszej szkoły oraz nauczyciele mieli okazję uczestniczyć w balu karnawałowym. Jak zawsze było wystrzałowo! Prawie każdy uczeń wystąpił w oryginalnym przebraniu: były czarownice, duchy, kościotrupy, rycerze oraz księżniczki. Bawiliśmy się przy naszych ulubionych utworach, takich jak „Ona tańczy dla mnie”, „Lambada” czy przy hicie ostatnich miesięcy „Gangnam style”. Nie zabrakło też kultowych kaczuszekUśmiech. Pod koniec zabawy pan prowadzący bal puszczał nam ogromne, mydlane bańki. Na sali podnosiły się głosy zachwytu. To był kolejny udany bal karnawałowy. Oby więcej takich!