08 kwietnia 2013 20:55 | Aktualności

Sport i wiedza o otaczającym nas świecie

Pod tym hasłem odbył się w naszej szkole w dniu 8 kwietnia Międzyszkolny Konkurs dla uczniów klas I-III. W konkursie udział wzięły reprezentacje klas pierwszych, drugich i trzecich szkół podstawowych naszej gminy. Na uczestników czekało wiele atrakcyjnych konkurencji sportowych i zadań z zakresu edukacji polonistycznej, matematycznej, przyrodniczej  plastycznej na poziomie pierwszego etapu kształcenia.
Po pełnej emocji rywalizacji nastąpiło wręczenie nagród:

I miejsce – reprezentacja uczniów klas I-III Szkoły Podstawowej w Sączowie

II miejsce – reprezentacja uczniów klas I-III Szkoły Podstawowej w Bobrownikach

III miejsce – reprezentacja uczniów klas I-III Szkoły Podstawowej w Rogoźniku

IV miejsce – reprezentacja uczniów klas I-III Szkoły Podstawowej w Dobieszowicach

Po słodkim poczęstunku, z nagrodami reprezentacje klas I –III wróciły do swych szkół.