18 czerwca 2013 17:36 | Aktualności

„MAM0, TATO POĆWICZ ZE MNĄ”

Jednym z celów Szkoły Promującej Zdrowie jest zachęcanie wszystkich do aktywności ruchowej w czasie wolnym. Dlatego też wychodząc naprzeciw głównym założeniom programu, zrodził się pomysł przeprowadzenia cyklu zajęć otwartych dla rodziców, którzy nie tylko obserwują zajęcia, ale razem ze swoim dzieckiem aktywnie w nich uczestniczą. Pierwsze spotkanie pod hasłem „Mamo, tato poćwicz ze mną” odbyło się 17 czerwca 2013 z udziałem dzieci i rodziców klasy I i II. Celem lekcji była przede wszystkim dobra zabawa poprzez doznawanie przyjemności i radości przez bliski kontakt dzieci z rodzicami. Zajęcia przeprowadzone metodą Weroniki Sherborne rozwijały świadomość swojego ciała oraz inicjatywę i aktywność w zabawie, wyzwalając wiele pozytywnych emocji. Dlatego też do udziału w następnych zajęciach chcielibyśmy zaprosić wszystkich, dla których promocja zdrowia poprzez aktywność ruchową jest szczególnie ważna.

Powiązane wiadomości:

„ Mamo, tato poćwicz ze mną”