21 czerwca 2013 20:56 | Aktualności

Piknik Rodzinny

20 czerwca na terenie naszej szkoły odbył się już czwarty Czerwcowy Piknik Rodzinny. Jak co roku chętnie wzięli w nim udział wszyscy nauczyciele oraz spora część rodziców i uczniów. Pogoda w tym roku wyjątkowo nam dopisała. Przez cały czas świeciło słońce i dopisywały dobre humory. Piknik wystartował o godzinie 16.00 i rozpoczął się przywitaniem gości przez panią dyrektor. Najpierw zebrani obejrzeli występy uczniów naszej szkoły. Zaprezentowali oni różnorodne układy taneczne. Wszystkie występy bardzo się podobały. Na patio można było podziwiać prace artystyczne uczniów i ich bliskich – rodziców, wujków, kuzynów. Obrazy wzbudziły duże zainteresowanie, bo można było porównać talent osób dorosłych i dzieci. Kilka z nich zostało sprzedanych, a reszta będzie przez jakiś czas zdobiła naszą szkołę, po czym trafi do rąk „malarzy”. Tradycyjnie na pikniku miała miejsce loteria fantowa. Błyskawicznie rozdano wszystkie fantyUśmiech. Dalsza część imprezy to również same przyjemności. Uczniowie i ich rodzice mogli zagrać w bule, pojeździć na koniach, poskakać na dmuchanych zamkach i oczywiście dobrze zjeść. Były kiełbaski, bigos i pyszne ciasta.

Nasz piknik to wspaniała okazja, by odpocząć po całorocznym trudzie nauki i zrelaksować się w miłej atmosferze i dobrym towarzystwie. Tak było w latach poprzednich, w tym roku i mamy nadzieję, że w kolejnych latach również tak będzie.