06 listopada 2013 18:12 | Aktualności

Poznaj Moc oszczędzania w SKO - PKO Bank Polski

W Szkole Podstawowej rozpoczęła się działalność SKO (Szkolna Kasa Oszczędności) pod patronatem Banku PKO BP.

pobrane.jpg

Pomysł powstania SKO w naszej szkole narodził się z myślą zaszczepienia wśród uczniów idei gospodarowania posiadanymi kieszonkowymi, oszczędnościami, itp. Chcemy pokazać uczniom, że nawet najmniejszy systematycznie odkładany pieniądz w bliższej czy dalszej przyszłości przyniesie zysk w postaci:

- zgromadzonej kwoty na zakup wymarzonej rzeczy,

- kieszonkowego na wycieczkę czy wakacje,

- nagrody za systematyczne oszczędzanie w SKO.

Uczniowie otrzymają karty na wzór bankomatowych, internetowy dostęp do swojego konta, nauczą się, na czym polega oszczędzanie, będą mogły wziąć udział w ciekawych konkursach organizowanych przez bank, otrzymać bonusy, a ich oszczędności będą oprocentowane 5%w skali roku. Szkolnym opiekunem SKO BP S.A jest pani Bogusia Duś.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą  https://sko.pkobp.pl/

Nowe SKO  -  jak to działa?

SKO - sprawdź wszystkie możliwości!

JAK ZOSTAĆ CZŁONKIEM SKO - INSTRUKCJA

pobrane_1.jpg

1. Zgłoś się do Opiekuna SKO w Twojej szkole i odbierz deklarację.
2. Wypełnioną przez rodziców Deklarację dostarcz do opiekuna.
3. Na podstawie Deklaracji bank założy Ci konto.
4. Po kilku dniach Opiekun wręczy Ci Książeczkę SKO, kopertę z nr konta, loginem i hasłem oraz Kartę bankową ( tych dokumentów musisz strzec jak oka w głowie).
5. Teraz możesz już zacząć oszczędzać.
6. Wpłat możesz dokonywać u opiekuna.
7. U opiekuna możesz dokonywać wpłat od 1 zł.
8. Po zalogowaniu się na stronie Banku PKO SA możesz mieć wgląd do swojego konta i wirtualnie nim zarządzać.