14 października 2013 16:24 | Aktualności

Dzień nauczyciela – dzień szczególny

14 października, czyli dokładnie w Dniu Edukacji Narodowej, odbyła się w naszej szkole piękna akademia. W jej przygotowanie zaangażowali się wszyscy uczniowie pod czujnym okiem pań. Tradycyjnie już uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor, która przywitała wszystkich obecnych na sali, a następnie podziękowała nauczycielom i pracownikom obsługi i administracji za trud wkładany w wychowanie podopiecznych naszej placówki, za dbałość o sprawne funkcjonowanie szkoły oraz za sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków. Po uroczystym wstępie rozpoczęła się gala oskarowo - jabłkowa, której laureatami zostali wszyscy pracownicy szkoły. Nie zapomniano o nikim! Poznaliśmy m.in. zwycięzców w kategorii plusik i minusik, muza młodych twórców, zaradna matka dyrektorka czy niebiańskie nutki. Nagrodami były dyplomy i pyszne jabłuszka, a całości dopełniły skoczne piosenki śpiewne przez nasze dzieciaki. Na koniec wystąpiła przewodnicząca Rady Rodziców, pani Izabela Stręk, która życzyła nauczycielom wszystkiego co najlepsze, spełnienia marzeń oraz satysfakcji z pracy. Jakby tego było mało, po akademii cała szkoła pojechała do kina. Klasy I-III na uroczą bajkę Kumba, a klasy IV-VI na film Percy Jackson – morze potworów. To był bardzo miły dzień, za co dziękujemy Pani Dyrektor, wszystkim nauczycielom, rodzicom i sobie samym, bo nieskromnie mówiąc byliśmy dziś bardzo grzeczni i ładnie wystąpiliśmy :)