03 października 2013 16:28 | Aktualności

Pierwszą dyskotekę w tym roku szkolnym uważamy za udaną!

1 października odbyła się nasza pierwsza dyskoteka w tym roku szkolnym. Tym razem poświęcona była chłopcom. Organizatorzy dyskoteki (samorząd) mieli wątpliwości co do obecności dzieci. Ku naszemu zdziwieniu sala teatralna była pełna uczniów klas IV-VI. Opiekę nad nami sprawowała Pani Bogusia Duś, a także Pani Iza Gielnik. Nasze tradycyjne zamawianie pizzy odbyło się na początku. O godz. 17.00 wszyscy ruszyli na parkiet. Z samego początku młodsi uczniowie nie chcieli tańczyć, ale na szczęście rozkręcili się i wszyscy bawiliśmy się wspaniale w pięknie udekorowanej przez samorząd sali. Nie obyło się bez konkursów, jednym z nich były ,,krzesełka’’. Wygranym okazał się Daniel Małota - uczeń klasy VI. Następny konkurs wygrał Tomasz Karch, także uczeń klasy VI. Konkurs polegał na namalowaniu partnerki trzymając pisaka w buzi. Na Mistera dyskoteki wybraliśmy najlepszego tancerza - Karola Mitasa, ucznia klasy IV. Zwycięzcy osłodzili sobie życie lizakami. Zmęczeni tańcami wyczekiwaliśmy na upragnioną pizzę. Następnie posprzątaliśmy salę i wróciliśmy pełni wrażeń do domów.