26 listopada 2013 14:42 | Aktualności

HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ dla dzieci szkół podstawowych

Aby upowszechnić grę w piłkę nożną wśród dzieci szkół podstawowych, w naszej szkole odbył się po raz pierwszy Halowy Turniej Piłki Nożnej dla uczniów klas najmłodszych. Organizatorem imprezy był Wójt Gminy Bobrowniki.

Do udziału w pierwszej turze rozgrywek, które odbyły się 17 listopada  zgłosiło się aż siedem drużyn klas I – II . Nasz drużyna w składzie: Jakub Gendziwełna, Igor Grudniewski, Bartosz Klimczyk, Radosław Sokoła, Marcin Szulc i Szymon Kubica zajęła III miejsce. Na wyróżnienie zasługuje Marcin Szulc, który swoją świetną grą zwrócił szczególną uwagę.

Trudno tu pominąć drugą drużynę z Sączowa, którą stanowiły w większości dziewczynki: Wiktoria Nowak, Marysia Knop, Kinga Abelec- Janiszewska, Jagoda Ruszkowska, Natalia Łukasik oraz Sergiusz Dyszy. Choć nie znalazła się ona w pierwszej trójce, to trzeba docenić, że gra w piłkę nożną cieszy się dużym zainteresowaniem nie tylko wśród  chłopców.

Tydzień później 22 listopada do rywalizacji przystąpiło pięć drużyn klas III – IV. Udział w niej wzięły wszystkie szkoły naszej gminy. Po zaciętej walce nasz zespół  z kl. IV w składzie: Bartek Wyparło, Klaudiusz Kuwak, Przemek Lazar, Patryk Napiórkowski, Jasiu Cogiel, Kamil Czapla, Mateusz Pitas zajął II miejsce.

Rewelacyjnie się sprawiła młodsza drużyna naszej szkoły składająca się z uczniów klasy III: Mateusz Balcerzak, Oskar Borak, Michał Chyra, Damian Duda, Hubert Mrozek, Bartek Twardokęs i Rusłan Wierżbicki zajmując III miejsce w turnieju. Ponadto Michał Chyra otrzymał szczególną nagrodę dla najlepszego bramkarza tego turnieju

Wszystkim drużynom naszej szkoły serdecznie gratulujemy!