27 listopada 2013 21:14 | Aktualności

Międzynarodowe Święto Pluszowego Misia

W dniu 25 listopada przypada  Międzynarodowe Święto Pluszowego Misia. W tym dniu w naszej szkole misie miały swoje święto. Uczcili je uczniowie klas I-III oraz zaproszone na uroczystość przedszkolaki. Uczniowie przygotowali barwne przedstawienia o misiach, przeplatane ciekawie zaaranżowanymi piosenkami. Były też pląsy z misiami. O misiach opowiadał też wierszyk w języku angielskim, który wszyscy uczniowie klas młodszych zilustrowali gestami. Na zakończenie uczniowie klasy III nawiązali do niedźwiedzi, potocznie nazywanych misiami. Zaprezentowali wykonane przez siebie prace o znanych gatunkach niedźwiedzi i krótko o nich opowiedzieli. Rozstrzygnięto również konkurs plastyczny pt. „ Nasze Kochane Misie”, na który wpłynęło wiele bardzo ładnych i pomysłowych prac. Święto Pluszowego Misia było doskonałą okazją do wspólnej zabawy i nauki.