Przyjmowanie ofert ubezpieczenia uczniów w zakładce "Ogłoszenia"

04 grudnia 2013 16:58 | Aktualności

Wojewódzki Konkurs Piosenki Polskiej „Murmurando 2013”

W poniedziałek 25 listopada br. w murach Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury w Będzinie odbył się po raz kolejny Wojewódzki Konkurs Piosenki Polskiej „Murmurando 2013”. Zgłosiło się do niego 68 uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych niemal ze wszystkich stron województwa śląskiego.

Nasza szkołę reprezentowały uczennice: Dominika Czajkowska z kl.I, Natalia Łukasik z kl. II oraz Emilka Łukasik z kl.V.

Jak podkreślali wielokrotnie jurorzy poziom artystyczny był bardzo wysoki i wskazanie tych najlepszych solistów było nie lada orzechem do zgryzienia. Po długich zmaganiach konkursowych wyłoniono zwycięzców. W śród laureatek znalazła się  Dominika Czajkowska, która piosenką „Domowe zoo” wyśpiewała  wyróżnienie. Gratulujemy Dominice i życzymy kolejnych wokalnych sukcesów.