09 stycznia 2014 18:24 | Aktualności

Orkiestrowe wieści

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra po raz 22. W tym roku zebrane fundusze zostaną przeznaczone na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów.

Nasza szkoła już po raz trzeci włącza się do akcji. W najbliższą niedzielę, 12 stycznia, nasi wolontariusze będą kwestować na terenie naszego sołectwa i najbliższych okolic. Nawet za symboliczną złotówkę dostaniemy nalepkę z serduszkiem.

UWAGA UWAGA!!

Orkiestrę będziemy mogli  także wesprzeć w trakcie licytacji wielu atrakcyjnych przedmiotów.

Jeśli ktoś jest zainteresowany licytacją, któregoś z przedmiotów może podać swoją propozycję wysyłając e-mail do naszego sztabu. Zakończenie licytacji odbędzie się 13 stycznia na trzeciej godzinie lekcyjnej.

Pamiętaj, aby w poniedziałek  mieć ze sobą  gotówkę lub oświadczenie od rodziców z kwotą, którą jesteś w stanie zapłacić za przedmiot.

Cena wywoławcza

Koszulka 25zł