21 stycznia 2014 17:35 | Aktualności

Bal karnawałowy

W dniu 17 stycznia w naszej szkole odbył się bal karnawałowy dla uczniów klas I-III. Już od rana w klasach młodszych można było zauważyć kolorowe wróżki, czarownice, anioły, diabełki, sportowców, kibiców ,żołnierzy, rycerza, księżniczki i wiele innych barwnych postaci. Bal rozpoczął się od powitania z Wodzirejem i jego pomocnikiem Tabalugą. Dziecięce przeboje przeplatane były zabawami i wspólnym muzykowaniem. W trakcie zabawy dziecięce jury wyłoniło Króla i Królową Balu. Karnawałowy nastrój udzielił się wszystkim uczestnikom balu, nauczycielom również. Atrakcyjna dla dzieci oprawa muzyczna, pięknie udekorowana przez Panią Ilonę Lazar sala teatralna wyzwoliły w dzieciach talenty taneczne i poczucie rytmu. Bal można uznać za udany. Dzieci z wypiekami na twarzach wróciły do klas, by kontynuować naukę.