15 marca 2014 12:41 | Aktualności

„Dzień Kobiet, Dzień Kobiet niech każdy się dowie, że dzisiaj święto dziewczynek…..”

W tym dniu samorząd uczniowski w postaci dwóch przystojnych konferansjerów- Daniela i Kamila zaprosił na super, wystrzałowy pokaz mody. Odlotowe modelki zaprezentowały „Cztery pory roku” galowo i szkolnie. Pięknie było. Po występach ogłoszone zostały wyniki głosowania na najsympatyczniejszą koleżankę. I oto proszę: z klasy I Kinga Czapla, z klasy II Kinga Abelec- Janiszewska, z klasy III Kamila Wyparło, z klasy IV Daria Mustroń, z klasy V Anna Pawłowska i z klasy VI Milena Surma.

Na zakończenie dżentelmeni dwaj - Łukasz i Paweł odśpiewali „Brunetki, blondynki ja wszystkie was dziewczynki..”

Z wielką radością i słodkim upominkiem dla dziewczynek, rozeszliśmy się do klas. Podziękowanie dla prowadzących, uroczych modelek (Weroniki i Julii, Dominiki i Natalii, Julii i Julii, Agaty i Laury, Natalii i Mileny) i śpiewających. Naprawdę było suuuuper!