14 kwietnia 2014 15:27 | Aktualności

Noc w szkole

Klasa III już na początku maja wyjedzie na „zieloną szkołę”. Aby choć troszkę przygotować się do tego ważnego wydarzenia, uczniowie klasy III postanowili spędzić noc w szkole. Towarzyszyła im wychowawczyni, pani Marysia Mańczyk i dwie inne panie, które pilnowały bezpieczeństwa i czuwały nad tym, by nikt się nie nudził. Zaraz po przyjściu uczniowie rozpoczęli pracę nad plakatami, które miały prezentować wiosenne sporty, sposoby aktywnego spędzania wolnego czasu i pozytywny wpływ świeżego powietrza na nasze zdrowie. Efekty pracy dzieci można zobaczyć na górnym korytarzu przy ich sali lekcyjnej. Następnie na stołówce uczniowie zjedli kolację, po czym udali się na salę gimnastyczną, by przed snem trochę się poruszać. Dzieciom bardzo spodobała się ta inicjatywa, bo przecież ruch to zdrowie! Chwilę przed snem każdy jeszcze zamienił parę słów ze swoim kolegą albo koleżanką, a potem wszyscy poszli grzecznie spać :) Było bardzo miło i teraz z pewnością każdy z  niecierpliwością czeka na wyjazd.