07 maja 2014 14:02 | Aktualności

Konferencja OWOCna SZKOŁA

W dniu 28 kwietnia w Auli Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach odbyła się konferencja pt. „OWOCna SZKOŁA”, zorganizowana przez Oddział Terenowy ARR w Katowicach oraz Śląskiego Kuratora Oświaty w Katowicach.

Konferencja stanowiła wieloaspektowe podsumowanie realizacji programu „Owoce w szkole”, w województwie śląskim nawiązując jednocześnie do innych działań o charakterze edukacyjnym w placówkach oświatowych w tym zakresie.

Prezentację nt. Zmiana nawyków żywieniowych dzieci na przykładzie autorskiego projektu ”Tęcza smaków dla niejadka” przedstawiły p. mgr Jadwiga Skubis, mgr Anna Czapla – nauczycielki, specjalistki z zakresu Arteterapii, autorki programu dla młodszych dzieci „Smakowa tęcza dla niejadka”.

Serdecznie gratulujemy Pani Jadwidze Skubis sukcesu,

którym niewątpliwie jest zaproszenie do udziału w konferencji w roli wykładowcy.

Jesteśmy dumni z osiągnięć NASZEJ KOLEŻANKI i cieszymy się

z promocji sączowskiego  przedszkola na forum akademickim.

Dyrektor i Grono Pedagogiczne