08 maja 2014 19:19 | Aktualności

Dlaczego palenie jest szkodliwe?

W miesiącu kwietniu uczniowie klas V i VI naszej szkoły wzięli udział w spotkaniu poświęconemu szkodliwości palenia papierosów. Spotkanie przygotowali z pomocą pedagoga szkolnego uczniowie klasy VI.

Uczniowie :

Milena Surma, Wiktoria Chwała, Weronika Cogiel, Daniel Małota zaprezentowali krótką inscenizację nt. konsekwencji palenia tytoniu oraz zaśpiewali piosenkę opowiadającą o tragicznych efektach popadania ludzi w nałogi. Odbyło się też głosowanie na najlepiej wykonany plakat profilaktyczny. W klasach uczniowie obejrzeli prezentację multimedialną o szkodliwości tytoniu przygotowaną przez uczniów: Korbel, Oskar Jędruszczak, Grzegorz Flak, Paweł Pełka. Na zakończenie uczniowie otrzymali ulotki z programu pt. „Zachowaj Trzeźwy Umysł”, w tym r.szk. poświęcone tematyce palenia papierosów. Apel poprowadziła: Natalia Przybylak.

Wszystkim uczniom zaangażowanym w organizację apelu serdecznie dziękujemy, spisaliście się jak zawsze na medal!

Oto wyniki konkursu:

I miejsce Natalia Przybylak, Dominika Kukuła