Aktualności przedszkola

16 grudnia 2014 21:21 | Aktualności przedszkola

Mikołajki w grupie Maluchów

5 grudnia do przedszkola zawitał niezwykły gość. Na zaproszenie najmłodszych przedszkolaków  odpowiedział  Święty Mikołaj. Maluchy w radosnym oczekiwaniu przygotowały program artystyczny, który prezentowały przed zaproszonymi gośćmi. Oprócz Mikołaja w przedszkolu zagościli również rodzice i dziadkowie. Maluchy dały z siebie wszystko. Piękne występy zostały nagrodzone gromkimi brawami i słowami pochwał od pani dyrektor. Najlepszą nagrodą dla małych artystów były prezenty, które z wielką pomocą rodziców Mikołaj wręczył naszym milusińskim. Na zakończenie w świątecznym nastroju miło spędziliśmy czas, dzięki zorganizowanym mamusiom degustowaliśmy pierwsze świąteczne wypieki. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji spotkania mikołajkowego. Na nadchodzące święta życzymy wszystkim wiele radości i spokoju.

Mikołajki w grupie Maluchów 2014