Aktualności przedszkola

16 stycznia 2015 16:50 | Aktualności przedszkola

Rodzinne Jasełka

Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia także grupa „Średniaków” przygotowała dla rodziców i zaproszonych gości Rodzinne Jasełka. Było to prawdziwie rodzinne spotkanie, bowiem na scenie wraz z dziećmi wystąpili rodzice. W atmosferę pełną ciepła i zadumy wprowadziła uczestników pani Zenobia Nabrdalik – babcia Kalinki Jacykowskiej, która przeczytała bajkę o Bożym Narodzeniu. Natomiast w rolę Trzech Króli wcielili się tatusiowie naszych przedszkolaków - panowie: Spot, Musiał oraz Elzner. Chór kolędowy wsparły silnymi głosami mamy 5-latków. Spotkanie zwieńczył wspólny poczęstunek przy stole przygotowanym przez rodziców. Nie zabrakło oczywiście prezentów oraz płynących prosto z serca życzeń.

Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej

>> część I

>> część II