Aktualności przedszkola

06 lutego 2015 16:03 | Aktualności przedszkola

Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu.

W bożonarodzeniowej atmosferze popołudniowych spotkań środowiskowych dzieci  gościły Babcie i Dziadków zaproszonych do  przedszkola z okazji Ich święta. Najstarsze dzieci zaprezentowały swoim gościom teatralne  przedstawienie jasełkowe, Średniaki zaprosiły Babcie  i Dziadków do wspólnego kolędowania a Maluchy wyrecytowały i wyśpiewały najlepsze dla nich  życzenia. Do wspólnego kolędowania zaproszono Zespół Śpiewaczy „Sączowianki” działający przy Kole Gospodyń Wiejskich w Sączowie. Panie wspomagały dzieci w śpiewaniu kolęd a na zakończenie wspólnie z dziećmi wykonały przyśpiewkę  ludową „ Szła Dzieweczka do laseczka”. W uroczystościach  wzięli udział także zaproszeni goście:  sołtys Irena Garczarczyk, radni:  Tomasz Gwóźdź i  Szczepan Michalak oraz dyrektor GZO Stanisław Fijołek. W podziękowaniu za zaproszenie dzieci otrzymały słodycze i owoce, a prezentem dla Babć i Dziadków były samodzielnie upieczone i udekorowane pierniczki.

Uroczystości miały charakter rodzinnej biesiady przy słodkim poczęstunku, który przygotowali rodzice naszych przedszkolaków. W podziękowaniu za przyjęcie i  występy wnuków Babcie i Dziadkowie zorganizowali zbiórkę pieniężną przeznaczając zebraną kwotę na potrzeby przedszkolaków.

Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej >> ogłądaj

Dzień Babci i Dziadka 2015