Aktualności przedszkola

07 października 2015 17:01 | Aktualności przedszkola

Akademia Aquafresh

Od 21 do 28 września przedszkolaki wzięły udział w kolejnej edycji „Akademii  Aquafresh”. To już V edycja przygód z bohaterami z  Pastusiowej Krainy: Billim, Lilly, Szczotusiem, Robaczkiem Próchniaczem i Barneyem. Podobnie jak w poprzednich edycjach dzieci każdego dnia brały udział w zajęciach dotyczących higieny jamy ustnej, uzupełnianych filmami edukacyjnymi oraz pracami plastycznymi. Nie zabrakło również wizyty pani higienistki, która dodatkowo przypominała dzieciom jak należy codziennie dbać o zdrowie. Po tygodniowym przygotowaniu teoretycznym,  przedszkolaki przeszły do zadań praktycznych. Od tej chwili każdego dnia po spożyciu śniadania dzieci myją zęby.

Akademia Aquafresh 2015