Aktualności przedszkola

17 marca 2016 20:08 | Aktualności przedszkola

Dzień Kobiet w naszym Przedszkolu

Co roku, 8 marca kobiety obchodzą swoje święto – Dzień Kobiet. Dzień Kobiet to święto znane wszystkim Polakom. Jest obchodzone również w wielu krajach na świecie.

Przedszkolaki z naszego Przedszkola również uczciły Święto Kobiet. W tym dniu niespodzianki czekały na wszystkie Kobiety z Przedszkola: i te małe i duże.

Z okazji tego święta dzieci zorganizowały spotkanie z wszystkimi Paniami pracującymi w Przedszkolu. Złożyły życzenia swoim Paniom i wręczyły własnoręcznie wykonane prezenty. We wszystkich grupach odbyły się okolicznościowe uroczystości, w czasie których chłopcy obdarowali dziewczynki prezentami i zorganizowali miłe przyjęcia.

Ach, co to był za dzień!