Aktualności przedszkola

30 grudnia 2016 15:33 | Aktualności przedszkola

Świąteczne warsztaty: „Fabryka ozdób”

Przygotowując się do świąt Bożego Narodzenia dzieci z grupy „Zerówka” otworzyły Fabrykę ozdób. Przez kolejne dni dzieci wytrwale pracowały wykonując ozdoby świąteczne. Powstały piękne wieńce świąteczne z papieru, bombki na choinkę - cottonki, obrazki z choinką i ozdoby na choinkę z „zimnej porcelany”. Praca nad ozdobami dostarczyła dzieciom wiele przyjemności i wprowadzała świąteczny nastrój.

Każde dziecko wykonało również ozdobę świąteczną na Konkurs na najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową i ozdobę choinkową organizowany przez Dom Kultury w Sączowie.

Przedszkolaki wzięły również w szkolnym Konkursie na najdłuższy łańcuch choinkowy.

Chętne przedszkolaki wspólnie z rodzicami wykonały przestrzenna pracę na Konkurs międzygminny „Bożonarodzeniowy Anioł” organizowany przez Przedszkole w Orzechu.